Ostrzegam przed Joanna Jabłońska z Ruszczy i poszukuję innych poszkodowanych!

Zgłoś nadużycie Dodano: 03.10.2013 | Dodał: thewojtek
Nazwa: Joanna Jabłońska

W marcu tego roku kupiliśmy dom od Joanny Jabłońskiej zamieszkałej w Ruszczy koło Połańca, kredytem hipotecznym za kwotę ponad 400 tys. złotych! Do dzisiaj osoba ta nie opuściła domu, odmawia wydania lokalu, ukradła nasze dokumenty bankowe, których nie chce zwrócić, akt notarialny.
Na początku wszystko było w porządku i pięknie, szydło wyszło z worka po odebraniu kredytu. Zaczęły się obelgi i zastraszanie. Rzekomo wyjeżdża ciągle do Kanady, a dzwoni z numerów polskich telefonów.
Również jej bratowa i brat, co mieszkają obok to para oszustów, którzy o wszystkim wiedzą, ale popierają oszustkę Joannę Jabłońska z Ruszczy.

Poszukuję osób poszkodowanych, oszukanych i zastraszonych przez tego oszusta i jej znajomych z Warszawy i całej Polski.
Mój mail: thewojtek@wp.pl
Oszukani przez: Joanna Jabłońska

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
Ostrzegam przed Joanna Jabłońska z Ruszczy i poszukuję innych poszkodowanych! Dodano: 03.10.2013 | Dodał: thewojtek

Komentarze (12)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!

Nadia1706 - 14.12.2013 o godz. 15:07
Witam,jestem również oszukana przez tą Panią i jej współpracownicę Justynę Lankiewicz,mieszkają teraz w Wawie. I nadal oszukują,zajmują się pożyczkami,kredytami itd. Podrabiają dokumenty i podpisy klientów.Na szczęście policja już się nimi zajęła

Dino - 20.01.2014 o godz. 9:12
Witam państwa. Czytacie na temat pani Joanny Jabłońskiej że oszukała a prawda jest taka że to ona została oszukana.Łatwo pisać na osobę której nie ma i nie ma jak się bronić.Sprawa jest w toku i prawda niedługo zostanie opisana. A tak na marginesie nie znam pani Jabłońskiej ale wiem co nieco o ludziach co zrobili ten wpis.To daje dużo do myślenia. Pozdrawiam.

thewojtek - 24.01.2014 o godz. 15:50
Witam, sprawę przeciwko (aktualnie już ukrywającej się) Joannie Jabłońskiej z Ruszczy prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ; dla zainteresowanych podaję sygnaturę Akt 2Ds/1542/13.
Wszystkich poszkodowanych, oszukanych przez nią proszę zgłaszać się do tej prokuratury. Jeśli ktoś posiada informacje mogące pomóc prokuraturze w celu ustalenia gdzie obecnie przebywa Joanna Jabłońska proszę też to zgłaszać.
Ukrywająca się obecnie Joanna Jabłońska z Ruszczy sprzedała dom, którego odmawia wydania i zataiła dzierżawę w akcie notarialnym do sprzedaży domu, a to jest przestępstwo w związku z tym prokurator ją ściga!!!!
Jeśli ktoś nie wierzy proszę pojechać do Ruszczy koło Połańca w świętokrzyskim i popytać ludzi o sprawę, wszyscy przyznają że to prawda!

UWAGA!!!
Sprawą zajęła się również telewizja TVP Kielce:
http://www.tvp.pl/kielce/aktualnosci/bezpieczenstwo/bezsilnosc-wobec-oszustki/13181621

Nadia1706 - 24.01.2014 o godz. 16:29
Taaa,biedna Pani Joanna. A gdzie sprawa zostanie opisana? Jestem bardzo ciekawa,a może to sama zainteresowana napisała w swojej obronie?

Dino - 24.01.2014 o godz. 20:59
Witam macie państwo racje jest prowadzone postępowanie przeciwko pani Jabłońskiej ale wcale się nie ukrywa bo prokuratura wie gdzie jest i kiedy wraca. A może by tak państwo K.......e opisali coś o sobie jak oszukiwali ludzi w swoim biurze kredytowym i jak naprawdę kupili dom od pani Jabłońskiej. Dlaczego czekali z wtargnięciem na nieswoja posesje kilka dni po wyjechaniu pani Jabłońskiej i dlaczego opisują osobę której nie ma i nie ma jak się bronić bo tak najłatwiej.Nie jestem panią Jabłońską jedynie mogę jej współczuć ze poznała takich ludzi. Ja mam nadzieje że więcej tych państwa co ''KUPILI NIBY DOM''nigdy nie zobaczę. Ja z nimi mam nie miłe wspomnienia. Pozdrawiam .

thewojtek - 24.01.2014 o godz. 21:50
Widzę, że chyba pora udostępnić skany pism z prokuratury i policji!

thewojtek - 24.01.2014 o godz. 21:54
Dino, pozdrów pseudo panią komisarz Walas-Bąk i zapytaj czy już odsłuchała swoje nagrania, bo jak nie to możemy je też udostępnić, co?

Nadia1706 - 25.01.2014 o godz. 13:47
Bez obrazy ale wypowiedzi Dino przeczą same sobie. Śmiechu warte. Nie zna Jabłońskiej a zna tyle szczegółów o sprawie. Poproszę o skany z policji i prokuratury :)

Dino - 26.01.2014 o godz. 10:05
Państwo Klockowie sądzicie ludzi swoją miarą że wy jesteście nie uczciwi to każdy ma taki być .Po tym jak wyjechaliście szukaliśmy pani pani Iwono i przypadkowo trafiliśmy na was. W ten sposób wiemy o pani Jabłońskiej i zaczeło nas zastanawiać że jak ktoś kupuje dom za takie pieniądze to jedzie ten dom przed kupnem obejrzeć spisać liczniki i cokolwiek uzgodnić a nie wydać pieniądze na dom którego się nie widziało. A gdzie przekazanie domu ,kluczy spisania liczników, i kto czeka od marca do listopada na wprowadzenie się i dlaczego nie było przekazania kluczy u notariusza.A i dlaczego przyjazd z meblami jest kilka dni po wyjechaniu pani Jabłońskiej bo tylko ludzie co mają coś do ukrycia tak się zachowują.I niby kupiliście dom w marcu a kilka tygodni po kupnie chciała pani kupić jeszcze jeden dom i nawet były załatwiane dokumenty . Nie wyszło ciekawe dlaczego.Państwo Klockowie my tylko chcemy żeby ludzie dowiedzieli się kim jestescie. My wierzyliśmy ze pani osoba lecząca się pod stałą opieka lekarską jest inna ze życie coś pani pokazało.Pozdrawiamy i życzymy żeby mogła pani spojrzeć sobie w oczy.Niech pani poczyta co piszą ludzie na pani temat .Na tym kończymy pozdrowienia dla męża i syna.

janusz54 - 30.01.2014 o godz. 2:25
Witam, jako mieszkaniec Ruszczy postanowiłem się wypowiedzieć. Nie wiem jak wyście ten dom sprzedawali/kupowali...ale... Liczniki i zdanie lokalu jest zawsze po kredycie, nie przed. Poza tym na temat pani Joanny krążą takie opowieści, że się wierzyć nie chce. Jak to możliwe, żeby córka sprzedała dom i nie zapewniła własnemu ojcu dachu nad głową i jak to możliwe, że reszta rodziny nie chce go wziąć do siebie? To ja wam powiem: bo oni liczą na jakiś lokal socjalny u nas w Połańcu i myślą, że coś wyżebrzą. Na własne oczy widziałem dokumenty kupna domu, dokumenty sądowe i z prokuratury, zresztą widziało te papiery dość ludzi z Ruszczy żeby mieć własne zdanie na temat Joanny. A ona święta nigdy nie była, wy widać też bo ludzi do własnego domu nie chcecie wpuścić. Jak była telewizja i robiła z mieszkańcami wywiad to każdy mówił, że dom należy oddać, bo to niegodziwość jest ludzka siedzieć i zajmować nie swoje. A wy Jabłońscy sobie nie myślcie, że jak za komuny będziecie się stroszyć, bo może nikt wam w oczy nie wypowie, ale już się rzygać chce jak się patrzy na to co wyrabiacie z Banasiami!

cukiereczek666 - 31.01.2014 o godz. 11:58
Państwo K.......e piszą lepsze , bajki niż sam Andersen heh żyją z ludzkiego nieszczęścia oszukują ludzi jak tylko mogą ale cóz sie dziwic jak nie chcą sie zabrać za uczciwą prace tylko robić przekręty nie tylko pani Joanna została oszukana wejdzie sobie ludziska na stronehttp://www.kredyciak.pl/opinie-o-firmach-po-yczkowych/2552-czy-jest-kto-kto-uwa-sie-za-oszukanego-przez-firme-commodus.html . i zobaczcie ile osób oszukali . a potem dopiero kogoś osądzajcie. ludzie za przeproszeniem gówno wiedzą i dużo się wypowiadają a swoich problemów to nie widzą tylko innych, a ludzie z ruszczy to niech sie zajmą truskawkami i sadami bo im truskawki gniją i jabłka z górki lecą .... I mam nadzieje ze cos do was dotarło nie bedziecie pisali bajek

MYSZKA12 - 31.01.2014 o godz. 19:36
Witam ! Nie rozumiem dlaczego zostaje oczerniana moja rodzina skoro sprawa jest w toku i przede wszystkim nie dotyczy bezpośrednio moich rodziców. Z pozdrowieniami dla tych którzy wtrącają nos w nie swoje sprawy.

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.