odkurzacz piorący , www.dualpowercleaner.pl , DUAL POWER CLEANER

Zgłoś nadużycie Dodano: 25.04.2013 | Dodał: klientjakty
Nazwa: Lambii z Poznania

Na pokazie dostałem informację od prowadzących, że na urządzenie : odkurzacz piorący firmy Lambii : DUAL POWER CLEANER jest gwarancja 3 lata , i przez ten czas serwisant przyjeżdża do urządzenia.

co się okazało w domu ? na umowie znalazłem zapis, że na 24 mc , a po 11 dniach jak się popsuło szybkozłączka to mam wysłać cały odkurzacz do serwisu bo nikt nie przyjeżdża do klienta . Pani z serwisu poinformowała mnie że powiedzieli nieprawdę na pokazie , a Pan i Pani prowadząca nie przypomina sobie ,aby to mówiła.
jest jeszcze zapis że można zwrócić urządzenie - i tylko w tedy kiedy nie było używane !!! - ciekaw jestem jak przetestować sobie na spokojnie w domu odkurzanie bezpyłowe? . a odnośnie pylenia : po 10 min odkurzania - odkurzacz jest cały zapylony a filtr i poziom wody zgodne z instrukcją .

za te pieniądze to wielka porażka . KŁAMIĄ na pokazach
Oszukani przez: Lambii z Poznania

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
odkurzacz piorący , www.dualpowercleaner.pl , DUAL POWER CLEANER Dodano: 25.04.2013 | Dodał: klientjakty

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!
Nie dodano jeszcze żadnego komentarza

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.