Oszust na allegro

Zgłoś nadużycie Dodano: 12.05.2011 | Dodał: mrdraco
Nazwa: Sprzedawca allegro - wanda_1978

Sprzedaje nasiona pod nazwiskiem Wanda Głowa. Przesyłkę realizuje dość szybko i sprawia wrażenie rzetelnego i komunikatywnego sprzedawcy. W paczce są nasiona, lecz praktycznie wszyscy użytkownicy wystawiają pozytywny komentarz jak tylko otrzymają paczkę. Nasiona okazują się być albo chwastami, albo martwe. To już jest potwierdzone, człowiek zarabiana oszustwach.
Oszukani przez: Sprzedawca allegro - wanda_1978

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
Oszust na allegro Dodano: 12.05.2011 | Dodał: mrdraco

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!

Patrysiaczku - 23.06.2012 o godz. 7:25
Otóż też zostałem oszukany przez tą osobę, dokładnie w taki sam sposób. Zamówiłem nasiona, a wyrosły mi chwasty. Niestety dałem mu pozytywny komentarz na Allegro, zanim się zorientowałem że to oszust. Ale to wszystko nic. Aż rok zajęło mi ustalenie kto to jest, a ...odpowiedź miałem przez cały czas przed nosem. Otóż przyjrzałem się dokładnie kopercie, w której szuja wysłała mi nasiona i wiecie co się okazało....? Jest tylko jedna pieczątka, mojej miejscowości!!! Ta szelma mieszka w moim mieście! Posługiwał się później na Allegro nickiem PatrykKocimski, który jest jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Ustaliłem kto to jest, gdzie mieszka, a nawet czym się zajmuje - prowadzi "Rajski Eden", czyli ogrody, nasiona - no proszę... 23 lata, paskud jest nawet na naszej klasie. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany ewentualnymi roszczeniami względem tego oszusta,z chęcią ujawnię jego dane. Wkrótce i tak się ze mną zapewne spotka celem wyegzekwowania należności za chwasty, które mi wysłał.

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.