markowe buty po przecenie

Zgłoś nadużycie Dodano: 29.11.2011 | Dodał: Renata519
Nazwa: skysmarket.com

wrzuciłam w przeglądarkę hasło " markowe buty " " christian Louboutin" " outlet" i znalazłam sklep w USA oferujący buty po mocnych przecenach. Większość była na bardzo wysokim obcasie - nie dla mnie - ale 1 para szpilek Ch.L. miała odpowiedni obcas. Niestety przy płaceniu okazało się , że przyjmują tylko płatność przez paypal ( nie miałam konta) ,lub kartą Visa. Mam Master Card. Napisali do mnie żebym skontaktowała się z ich sklepem w UK - www.skysmarket.com - i najlepiej zapłaciła przez paypal.
Załozyłam konto w PayPalu, w międzyczasie przestali przyjmować takie płatności, ale zaakceptowali kartę Visa electron.Butów takich nie było , ale zamówiłam 'boots" na płaskim obcasie , cena 149 funtów.
Strona do placenie szyfrowana, certyfikat VeriSign. Zapłaciłam, odezwali się natychmiast, uprzedzając że płatności " collect" firma JINFU TRADING CO., LTD.
Pieniądze z konta spłynęły, kontakt się urwał. Na maile nie odpowiadają ( Alexis Marrey - skymarket@gmail.com) sklep nadal istnieje , strona do płacenia z certyfikatem
Jesli ktoś może mi powiedzieć, czy w tej sytuacji grożą mi następne "zdjęcia" z karty Visa Electron, będę bardzo wdzięczna. Może powinnam ją zablokować?
Pozdrawiam serdecznie
Renata519
Oszukani przez: skysmarket.com

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
markowe buty po przecenie Dodano: 29.11.2011 | Dodał: Renata519

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!

Mazem - 03.12.2011 o godz. 19:39
Witam,
prosze sie zwrocic do banku - wystawcy karty o obciazenie zwrotne - w tym przypadku wystawca karty powinien zwrocic pieniadze a uslugodawca musi udowodnic ze usluga lub zakup zostal wykonany - "Kupujący sam dokonuje zakupu, lecz jego zdaniem sprzedający nie wywiązał się z umowy, np. nie dostarczył przedmiotu, dostarczył przedmiot znacznie różniący się od pierwotnego opisu lub przedmiot otrzymany przez kupującego okazał się uszkodzony." - jest to powod do zazadanie obciazenia zwrotnego

Renata519 - 19.12.2011 o godz. 11:10
Przede wszystkim bardzo dziękuję Mazem - to by mi nie przyszlo nigdy do głowy. Zadzwoniłam do banku , nie powiem żeby bardzo się ucieszyli, ale przyjęli reklamację. Okazuje się że sa specjalne druki.
A teraz dalsza część histori - skysmarket nie odpowiadał na moje ponaglenia, wreszcie w piątek napisałam do nich, że to ostatnia szansa, zawiadomię wszystkie odpowiednie instytucje w UK gdzie są zarejestroani. Odpowiedź był błyskawiczna ( jak na nich ) i krótka. Ponoć ponad 2 tygodnie temu zgłosili refund. Dzisiaj rano mam e mail - od firmy zarejestrowanej w Belgii(?), że właśnie dokonali refundu na moje konto( 149 Pounds), że to potrwa od 10 do 30 dni. E mail wygląda profesjonalnie. Jak dostanę pieniądze tonapiszę.
PS.
na Scambooks znalazlam zgłoszonych ich jako oszustów, towar dostarczony po wielu ponadleniach nie odpowiadał zamówieniu, buty były używane, ewidentna podróbka i uszkodzone.

Renata

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.