Nieuczciwa Julia

Zgłoś nadużycie Dodano: 06.03.2011 | Dodał: patryk-mateusz
Nazwa: Julia Kowalska - prace maturalne

Tak się reklamuje:

Nazywam się Julia i jestem studentka filologii polskiej. Posiadam stypendium naukowe, jestem sumienna i terminowa. Oferuje pomoc przy opracowaniu prezentacji z języka polskiego. W skład oferowanej przeze mnie usługi wchodzi: 5-6 stron tekstu, bibliografia z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu, plan ramowy (zgodny z wymogami szkoły), cytaty, obrazy ( w zależności od tematu), przykładowe pytania egzaminacyjne. Możliwe jest wykonanie prezentacji multimedialnej, która znacznie podniesie końcową ocenę.

Pracę wysyłam na maila lub za pobraniem pocztowym.

Cena pracy uzależniona jest od tematu, co za tym idzie czasu potrzebnego na jego opracowanie. Wykonuje każde zlecenie, nie boje się tematów językowych. Uważam, że warto kierować się przede wszystkim profesjonalizmem piszącego, egzamin dojrzałości jest bardzo ważnym etapem w Waszym życiu, a osoby oferujące duże promocje cenowe, sprzedają najczęściej plagiaty dostępne w internecie lub prace napisane językiem gimnazjalisty. Czy warto za to płacić?

Ja nie sprzedaje plagiatów, prace na tydzień po wysłaniu kasowane są z dysku!

Stosuje się do wszelkich wskazówek maturzysty przy wyborze literatury. Utrzymuje stały kontakt na gg lub poprzez maila. Odpowiem na każde Wasze pytanie. Wiem jak stresujący jest ustny egzamin, możecie liczyć na moją pomoc i profesjonalizm.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.

Kontakt:

julia.pracematuralne@wp.pl
gg 28740841

O każdej porze dnia i nocy.

NIE WIERZCIE JEJ!!!!!
Zamówiłem dwie prezentacje, jedną za 130, a drugą za 150 zł. Kiedy już otrzymała pieniądze był z nią utrudniony kontakt, a kiedy po 2 dniach oczekiwania wysłała prace, to okazało się, że są nie na temat. Kidy chciałem, aby je poprawiła, zaczęła mi grozić i mówić o nieuczciwości maturzystów.

Może nie było to całkiem fair zamawiać pracę, ale akurat Julia Kowalska nie powinna nikomu prawić kazań!!!

UWAGA! Nie wiem, czy nie ogłasza się też jako osoba z innych miast.
Oszukani przez: Julia Kowalska - prace maturalne

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
Nieuczciwa Julia Dodano: 06.03.2011 | Dodał: patryk-mateusz

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!

mala92 - 18.03.2011 o godz. 19:15
Tak jest. Julia Kowalska jest oszustką.
Baba ma coś nie tak z głową.
Uzywa falszywych danych. NIGDY NIE WPLACAJCIE KASY NA DANE PANA TOMASZA P.
OSZUŚCI. a jak grożą to się nie przejmujcie. To ona wyłudza pieniądze, a my dopoki prac nie pokazemy w szkole nic nie zrobilismy.

andzela963 - 22.04.2012 o godz. 17:54
Macie rację jestem kolejną osobą oszukaną przez Panią Julię mi natomiast kazała wysłać pieniądze na inne konto( Paweł P). Ja jej wysłałam ale nie otrzymałam prezentacji multimedialnej.A po jakimś czasie kontakt się z nią urwał. NIE WIERZCIE JEJ !!. Jeżeli będzie więcej osób oszukanych przez tą osobę to wspólnymi siłami możemy coś z tym zrobić.

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.