Okradł mnie w Holandii

Zgłoś nadużycie Dodano: 05.03.2011 | Dodał: ff1987
Nazwa: Krzysztof K zam. w Wołowie

Okradł mnie w Holandii z wszystkiego co zarobilem przez 2,5 miesiące. Sporo było pieniędzy - na nic moje oszczędzanie. Policja Holenderska powiedziała, że nic nie moga zrobić bo jak powiedzieli cyt. " za mała szkodliwość" około 2,5 tyś euro . Pozdrawiam głupią Panią Gosię, którą agencja pracy zwolniła po tym incydencie, gdyż zamiast mi pomagać to tylko utrudniała wszelaki kontakt itd. Agencja podczas mojego pobytu w pracy "wsadziła" mi go do mieszkania twierdząc, że nie miała go gdzie ulokować i musiał się tam przespać po podróży... tak skończyła się moja "przygoda" w Holandii. Nie miałem za co wrócic do PL. Ale winnych brak. Cała sytuacja miała miejsce na początku 2009roku.
Oszukani przez: Krzysztof K zam. w Wołowie

Dodaj historię Zostałeś oszukany przez tę firmę/osobę
Dodaj tutaj swoją historię!
Okradł mnie w Holandii Dodano: 05.03.2011 | Dodał: ff1987

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz!

many - 04.04.2011 o godz. 15:04
Witam. Właśnie otrzymałem propozycję wyjazdu do pracy w Holandii od Gościa który nazywa się Krzysztof Kuzniar. Nie wiem teraz co mam zrobić?? Może ktoś ma jakies bliższe informacje na temat tego osobnika??

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.