OSZUSCI Z OKOLIC ULM NIEMCY

Forum » Dodaj Krętacza

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[01.07.2011] 04:26 LUDZIE Z KOSZALINA
CHCE WSZYSTKICH PRZESTRZEC PRZED DWOMA OSZUSTAMI Z OKOLIC ULM KTORZY POTRZEBUJA DO TROCKENBAU CZYLI REGIPSOW JEST TO TORSTEN MERKEL I PRZODUJACY W TYM CAŁYM PROCEDERZE TUREK FIGO TO SA OSZUSCI PLACA PIERWSZA ZALICZKE ZA PRACE ,A POZNIEJ ZWLEKAJA CZEKAJA NA JAK NAJWIECEJ WYKONANEJ ROBOTY ,GDY ROBOTA ZOSTAJE WYKONANA TO POPROSTU OSZUKUJA .NIBY GLOWNY WYKONAWCA NIE PLACI ITD.NA TYCH LUDZI JUZ SA ZLECENIA NIE DO SADU BO TO SIE NIE OPLACA ,ZOSTANA PRZECIAGNIECI GOLĄ MORDĄ PO ASFALCIE ,ALE UWAZAJCIE TUREK UMIE KILKA SŁÓW PO POLSKU,KU.... SPIERD... CZESC I WIECEJ NIC DLATEGO NIEKTORZY MYSLA ,ZE ZNA POLSKI ,ABSOLUTNIE NIE ZNA
[01.07.2011] 04:36 znamy ich ha ha ślązacy
znamy ich Torsten to taka chuda pipa ,a Figo to cały oszust udaje ze ma polakow po 2.50 e na godzine to brudas i smierdziel turecki .Robiliśmy u nich olaliśmy dziadow pozniej wydzwaniali żeby wrócic do nich ale idioci .tak tak to sa oszusci bo myśla że polacy to idioci,raz można oszukać
[01.07.2011] 14:41 WŁADEK
ZNAM SUKINKOTÓW ŁĄPCIUCHY I ZŁODZIEJE
[02.07.2011] 16:24 m
Moich Tat ich dzisiaj zalatwij, niedlugo beda musieli odkrecac 500m2 Regipsu... Zyczmy im dobrej zabawy
[02.07.2011] 17:10 kosa
jaja sa za scianami pochowane i bedzie bardzo pachnialo jak taj ten brudas turecki figo pedal jeszcze chcial od demnie sprawdzic dokumenty a ja sie do chuja w niemczech urodzilem pojebani sa te ludzie
[02.07.2011] 17:11 kosa
strona kontaktowa
j1958@t-online.de
[03.07.2011] 14:48 ORCHIDEA
A czy na pewno was oszukał Torsten ? czy mieliście umowę z Torstenem?czy pracowaliście u Torstena?Proszę odpowiedzieć,myślę ,że było inaczej.
[03.07.2011] 18:28 JESZCZE RAZ ORCHIDEA
CZYTAM TAK TE OGLOSZENIA I NIE MOGĘ UWIEŻYĆ ,A KTO ROBI W TYCH CZASACH PRZEZ POSREDNICTWO Z POLAKIEM ,HA HA,JEŻELI PO PRZEPRACOWANIU TYGODNIA NIE MA PIENIĄŻKÓW TO TRZEBA SIĘ ZWIJAĆ ,A NIE PRACOWAĆ DALEJ .POLACY MIESZKAJACY ZA GRANICĄ TKZ (WILCZURY NIEMIECKIE)TYLKO CZEKAJĄ NA TAKĄ OKAZJĘ ,ŻEBY OSZUKAĆ,A PÓŻNIEJ ZGONIĆ,ŻE JAKIŚ NIEMIEC NIE WYPŁACIŁ ITD.NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ JEST WIELE FIRM NIEMIECKICH ,KTÓRE POTRZEBUJĄ POLAKÓW FACHOWCÓW .NIE WIERZCIE W PIĘKNE SŁOWA,I OBIETNICE OD WIELU LAT TAK SIĘ DZIEJE .POZDRAWIAM OSZUKANYCH I UWAŻAJCIE ,A PIENIĘDZY I TAK NIE ODZYSKACIE,JAK PISZE KOSA JAJKA ITD,NONSENS
[05.07.2011] 19:30 karamba
tylko kretyni wdaja sie z turkami w interesy!!!
[05.07.2011] 20:19 niezależny
KARAMBA POPIERAM JAK JA WIDZĘ TURKA TO RZYGAĆ MI SIE ODRAZU CHCE,A WIDAC,ZE SA JESZCZE TACY MADRZY
[07.07.2011] 16:58 OSOBA KTÓRA ZNA TO
W SOBOTĘ DOWIEDZĄ SIE PAŃSTWO DOKŁADNIE ,KTO OSZUKUJE ICH NAZWISKO,I JAK TO DOKŁADNIE SIĘ ODBYWA .GDZIE OSZUSCI,,,NIBY,,,, Z ULM MIESZKAJA I NA JAKIEJ ULICY, POD JAKIM NUMEREM ,I JAK TEN CAŁY PROCEDER FUNKCJONUJE.
[04.09.2011] 13:04 xyz`
A nie orientujecie się co to za magazyn jest w ULM lub w bliskiej okolicy gdzieś ? Firma Trenkwalder pośredniczy miedzy jakąs firmą niemiecka i załatwia pracę właśnie w Ulm w magazynie. Zakwaterowanie też w jakims kempingu w Ulm lub niedaleko. Jak ktoś coś wie cokolwiek to prosze dajcie znac.
[19.10.2011] 04:41 POLO
hejka uwazajcie na firme Pse to sa dopiero oszusci webuja ludzi dadza miesiac pracy potem heja nie ma pracy zarobili na nas to wynocha a szczegolnie Kosowski nie dajcie sie nabic w butelke ta firma to banda oszustow i zlodzieji
[05.01.2012] 05:21 Ryszard MIler
CO TU WYPISUJECIE TO JEDNA WIELKA BZDURA!!!!!!! OSZUSTAMI W TEJ SPRAWIE TO IRENEUSZ I KRYSTYNA JÓZEFOWICZ,CHOCIAŻ ONI ZAPEWNIAJĄ,ŻE NIE SĄ OSZUSTAMI .TYLKO TORSTEN,KŁAMSTWO !!!!!ONI CZYLI IRENEUSZ-ALKOHOLIK I ONA KRYSTYNA SPRZĄTACZKA ,TO MACHINA OSZUSTÓW TO SĄ LUDZIE BEZ PIENIĘDZY ,BEZ HONORU ,TO SĄ ZWYKŁE ŚWINIE ,DO DZIŚ MI I WSPOLNIKOWI ZALEGAJĄ Z PIENIEDZMI,POLIKWIDOWAŁ STRONY MAILOWE ,ITD BANDA OSZUSTÓW A NA BUDOWIE BYŁ CODZIENNIE PIJANY WIELKI BIZNESMEN Z EDINGEN H.D.KAMIENI KUPA
[23.01.2012] 20:28 ja
witam ja takze oszczegam uwazajcie na PSE z siedziba w Biberach ta firma zatrudnia ludzi, obiecuje im kokosy a pozniej rzucaja gdzie im sie podoba nie wyplacaja godnych zarobków kradna godziny, dla nich urlop płatny nie istnieje, p.kosowski rozmawiajac z Toba duzo obiecuje a pozniej wogole nie interesuje sie czy masz prace czy nie jak bedziecie chcieli do tej firmy jechac zastanowcie sie 10 x abyscie sie nie zdziwili pozdro all
[21.05.2012] 19:47 pi
witam szukam ludzi z polski a dokładnie ze śląska z okolic katowic Mirosław Baginski jego żona ,dwie córki i zięc nazwisko Bil oraz wnóczka 3 letnia .prosze opomoc Dzięki
Odpowiedz na ten temat
1

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.