czy znana jest firma która pomaga w dofinansowaniu GIDE polska

Forum » Inne

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[27.01.2014] 22:37 Dark
Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego dareckitattoo@wp.pl
Mam nagrana cała rozmowę z konsultantem podczas zawierania umowy telefonicznej.Dziś jest 11 dzień od momentu odebrania dokumentów także według tego co wyczytałem powyżej o jeden dzień za późno żeby odesłać papiery wraz z rezygnacja.
[28.01.2014] 10:28 gusiast
Ja niestety też jak ostatnia idiotka dałam się naciągnąć. Firmę mam od niedawna i pewnie stąd ten błąd. Co do Modern Financial to właśnie wróciła mi zwrotka z poszty, że firma wyprowadziła się ze swojej siedziby w Warszawie na Al. Jana Pawła II. To ciekawe bo w KRS nadal widnieje ten adres, a z tego, co wiem przy zmianie adresu mają obowiązek natychmiast o tym poinformować... jak widać na oszustów w tym kraju nie ma rady!
Jeśli jest jakiś pozew zbiorowy w przygotowaniu podpiszę się obydwiema rękami. Mój mail: gusiast@hotmail.com
[28.01.2014] 20:19 NIESYTO-OSZUST
bajkitupisza
Oto kilka faktów na temat portalu dodajoszusta.com
"Nie weryfikujemy wpisów. Portal działa jak forum" Pisze własciciel portalu dodajoszusta.com

Jest on zarejestrowany na nigdy nie istniejącą firmę:

SAWEDRA Ltd., 95 Wilton Road, Suite 3, London (SW1V 1BZ) United Kingdom oraz adres email: argonad123@gmail.com.
Po sprawdzeniu Whois dojdziemy ile domen zarejestrowanych jest na adres argonad123@gmail.com (20 domen),
z czego wszystkie są nielegalnie zarejestrowane na firmę SAWEDRA Ltd. oraz Kim Becker która zamieszkuje pod adresem:
95 Wilton Road, Suite 3, London (SW1V 1BZ) United Kingdom.
Pani Kim Becker o czym również możemy przeczytać w publicznych oświadczeniach medialnych nie ma nic wspólnego z tymi serwisami i domenami.
Mało tego, na jej konto (w sensie społecznym) zostały wykonane wyłudzenia na bardzo duże kwoty.
Przez Polską Prokuraturę, FBI, Interpol poszukiwani są właściciele tych portali.
Jeden z operatorów mediów zrobił wywiad z Panem Michałem, który najprawdopodobniej nie jest tym, kim się przedstawił.

Przekazujemy tą informację do publicznych wiadomości powodem:
40% użytkowników serwisu dodajoszusta.pl anonimowo pomawia firmy i osoby które nigdy nic nie zawiniły, kolejne
40% użytkowników tego serwisu nielegalnie niszczy konkurencję, co jest działaniem niezgodnym z Polskim Prawem,
natomiast 20% są to SPAMERZY.
[29.01.2014] 12:14 nbg
WAŻNE!!!
Poszukuje osób z Radomia lub okolic, które zostały przez tą firmę oszukane. Proszę o kontakt: natalia.t1@o2.pl.

Nie dajcie się państwo naciągać, osoby, które do Was dzwonią będą odpierały każdą Waszą wątpliwość, bo na tym polega ich praca, a poza tym tak naprawdę nie mają pojęcia jak dalej przebiega cały proces. Dzwonią do klientów i na tym ich rola się kończy, nawet na oczy nie widzą tych dokumentów, które rzekomo są do Państwa wysyłane. Dlatego tez nie podoba mi się podawanie tu nazwisk tych osób, bo są to zwykli pracownicy, którzy nie mają żadnego wpływu na to co robi firma. Myślę, że pewnie większość z tych osób wolałaby pracować gdzie indziej i spać spokojnie ale też realia są takie, że o pracę ciężko a każdy chce zarobić na chleb.
A wystarczy pomyśleć, skoro koszt odebrania dokumentów to ok 250 zł wystarczy, że zgodzi się 40 osób dziennie i zarobek wynosi około 10 tys. zł. Kto przy takiej kasie każdego dnia będzie dalej się zajmował jakimś lataniem po urzędzie albo przygotowaniem dla kogoś dokumentów?
[05.02.2014] 17:24 kkkkk
przeszłam tam szkolenie, sześciogodzinne, i zaliczyłam półtora dnia okresu próbnego. zrezygnowałam, nie mogę na tej zasadzie pracować, pieniądz jest ważny ale nie jeśli jest zarabiany na krzywdzie innych. osoby bez sumienia, którzy potrafią i kochają ściemniać mogą tam pracować. a są i takie, osiągają wysokie wyniki tj. dobrze kłamią ludziom i się cieszą bo mają od tego prowizje
[05.02.2014] 17:28 kkkkk
mam naprawdę nadzieję że ludzie już niedługo nie będą się na to nabierać, i oszuści zakończą swoją "działalność"
jeśli zajrzy tu jeszcze ktoś oszukany sloneczkoblu@wp.pl
[05.02.2014] 17:29 kkkkk
jeszcze raz ja. byłam tam w ciągu ostatnich dni, dzisiaj się pożegnałam
[12.02.2014] 20:59 kkkkasiula
kkkkk
Jej ja bylam tam dzis na szkoleniu, jutro mam isc do pracy:( z ciekawosci chcialam zoobaczyc co mowia o tej firmie. jestem przerazona i przestraszona! Na rozmowie szkoleniu wszystko tak pieknie, mysle fajnie ze za taka mala kwote pomagaja innym. Nie moge znalesc ani jednego pozytywnego zdania o nich. I chec pracy juz odeszła:( Nie potrafiłabym tam pracowac wiedzac teraz że tak oszukuja ludzi, nie chce miec nikogo na sumieniu, masakra!!!!!
[13.02.2014] 15:45 kkkkk
kkkkasiula jeżeli szkoda by Ci było ludzi którym się wciska ten kit, to masz rację, nie wchodź w to. naprawdę trzeba umieć ściemniać żeby tam dużo zarobić, jest wiele innych call center gdzie się nie oszukuje ludzi a też się da zarobić. na szkoleniu wszystko rzeczywiście wygląda ładnie pięknie. Jak dla mnie to było straszne uczucie kiedy udało mi się sprzedać jedną sztukę, później cały czas myślałam o tym człowieku... mam nadzieję że nie odebrał paczki i nie zapłacił.
[14.02.2014] 14:38 Radca
Publikowanie treści ocennych jak „Uwaga, nieuczciwy kontrahent” albo co gorsza „Uwaga, oszust”, jest przestępstwem, które wiąże się z naruszeniem dobrego imienia. Polecam Art. 212 Par. 1 Kodeksu karnego :
Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.”
Par. 2 w Art. 212:
Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”
[25.02.2014] 17:19 Kaleron
Panie radco!
Proszę nie straszyć ludzi - z pomówieniem mamy do czynienia, kiedy rozpowszechniane informacje nie są prawdziwe. Żeby naruszyć czyjeś dobre imię, ten ktoś musi je mieć.
[27.02.2014] 10:18 iwkon
Dołączę się do pozwu zbiorowego. Proszę o kontakt na email: iwona.sendel@gmail.com
[01.03.2014] 19:50 Maciej1974
Dołączę się do pozwu zbiorowego. Proszę o kontakt na email: maciej1974@poczta.onet.pl
[03.03.2014] 17:10 przezorny_s
Witam wszystkich
Dzięki za ten temat. Uchronił mnie przed niepotrzebnym wydatkiem i nerwami. Do mnie dzwonili z nr 660562961 i 660562967 i nachalnie namawiali powiedziałem że potrzebuję chwile do namysłu. Na moją wypowiedź " trochę poczytałem na wasz temat" rozmówca błyskawicznie się rozłączył. Swoją drogą to chamstwo że w Państwie Prawa takie złodziejstwo jest bezkarne. Wszystkim którzy złożą pozew zbiorowy życzę powodzenia.
[11.03.2014] 20:52 mybox
Dalej działają, poniżej kopia maila:

Generalna Izba Doradztwa Europejskiego Warszawa, 11.03.2014r.

Al. Jana Pawła II 61/153

01-031 Warszawa

Tel.: 535 996 033 lub 534 668 855

www.generalnaizba.eu

Szanowny Panie,

Zgodnie z ustaleniami podczas rozmowy telefonicznej, przesyłam Panu dodatkowe informacje dotyczące działań naszej firmy ukierunkowanej na pozyskiwanie dofinansowań unijnych dla przedsiębiorstw z całej Polski.

Propozycja jaką kierujemy dla Państwa firmy pozwoli na znaczne poszerzenie jej pola działania oraz podniesienie jej prestiżu. Dofinansowanie unijne, o którym mowa, mają Państwo możliwość pozyskania podczas współpracy z naszą firmą. Analitycy, których zatrudniamy niegdyś pracowali w Urzędach Marszałkowskich w związku z czym posiadają ogromne doświadczenie w tej kwestii.

Z pewnością interesują Państwa środki jakie można pozyskać oraz to na co można je przeznaczyć. Mianowicie dofinansowania w głównej mierze przeznaczone są na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Pod pojęciem "rozwój", kryje się wszystko to, co pozwala na powiększanie zysków firmy.

Jest wiele typów projektów, które będą podlegały finansowaniu, m.in.:

rozwój przedsiębiorstwa istniejącego lub otwarcie nowej działalności;

wyposażenie firmy (przy czym koszt minimalny jednego środka trwałego wynosić powinien 3,5 tys. zł);

sprzęt, maszyny, urządzenia, wyposażenie;

samochody specjalistyczne;

prace remontowo-budowlane, modernizacyjne;

zakup lokalu, remont lokalu;

e-usługi, usługi świadczone drogą elektroniczną;

inwestycje wdrażające innowację w przedsiębiorstwie;

badania przed konkurencyjne i rynkowe;

opracowywanie nowych wzorów przemysłowych;

korzystanie z doradztwa;

promocja w kraju i za granicą (reklama, udział w targach);

szkolenia kadr;

cała inwestycja od zakupu gruntu po wybudowanie i wyposażenie np. hali produkcyjnej.

Kwota jaką można pozyskać z funduszy unijnych uzależniona jest głównie od zakresu Państwa działalności i mieści się w przedziale od 20 000 zł do 1 200 000 zł. Generalna Izba Doradztwa Europejskiego zaprasza Państwa do skorzystania z dofinansowania w ramach programów i funduszy Unii Europejskiej. Bardzo ważną kwestia jest fakt, iż tego typu dofinansowanie jest zupełnie bezzwrotne.

Polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z wielu programów, a każdy z nich posiada specyficzne wymagania proceduralne. Dlatego oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od doradztwa przy wyborze odpowiedniego programu, wykonanie odpowiedniej analizy, stworzenie biznesplanu, aż do złożenia wniosku spełniającego wszystkie wymogi formalne i merytoryczne.

Cała procedura Naszego działania składa się z przygotowania w Państwa imieniu szczegółowej dokumentacji, niezbędnej do przedłożenia w odpowiednim Urzędzie. Kierujemy do Państwa ankietę dotyczącą działalności Państwa firmy, oraz tego na co chcielibyście Państwo uzyskać taką dotację. Na podstawie tego, szczegółowo wypełnionego, dokumentu Nasi analitycy wykonują dla Państwa ekspertyzę, dobierają program oraz stale kontaktują się z Państwem informując o podejmowanych działania (tzn. jaki program będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni oraz gdzie i kiedy odbędzie się konkurs). Koszt powyższego działania, to jedyne 246 zł brutto. Jest to opłata w formie kaucji, ponieważ nasza firma daje Państwu gwarancję zwrotu poniesionych kosztów w przypadku niedobrania dla Państwa firmy żadnego programu. Jeżeli natomiast zdołamy dla Państwa pozyskać takie dofinansowanie, o czym jestem przekonana, pobieramy do 3% prowizji.

Dlaczego MY?

Ponieważ pracujemy ze starannie wyselekcjonowaną grupą analityków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie wynikające z ich przeszłości zawodowej. Większość naszych doradców współpracowała z instytucjami wdrażającymi programy unijne, co pozwala nam gwarantować skuteczność i bezpieczeństwo naszych usług. Doświadczony zespół analityków, doradców i konsultantów uczynił nas ekspertem w ubieganiu się o wsparcie finansowe ze środków unijnych.

Gdy zapozna się Panz informacjami, mam nadzieję na ponowny kontakt. Wtedy szczegółowo będziemy mogli omówić potrzeby Pana firmy i jak najszybciej rozpocząć starania, abyPana firma mogła skorzystać z bezzwrotnego dofinansowania. Dziękuję za zainteresowanie.

Z poważaniem

Małgorzata Kowalska
[01.04.2014] 15:53 damir5
Właśnie dzisiaj przyjechał kurier z kopertą, ale wczesniej poczytałam i na szczescie odmówiłam przyjęcia :)
[06.05.2014] 20:45 barbara50
Wszystkim ,którzy chcą skorzystać z usług Generalnej Izby Doradztwa Europejskiego (lub Finansowego) zapraszam na stronę o prezesie tej firmy www.flisowski .pl
[14.05.2014] 10:59 betjam
Witam, mnie też oszukali. Jednak niestety została mi po nich niepodpisana umowa i nic poza tym. Może znacie kogoś w małopolsce kto pomoże zdobyć taki fundusz ? beatka.j23@interia.pl
[30.05.2014] 13:02 waldi12
Na ich stronie podany jest adres Radom, ul 1905 roku 9/1
sprawdziłem na street viev i okazuje się, że tam kible sprzedają :) chyba, że to ich centrum analityczne

https://www.google.pl/maps/@51.391235,21.144213,3a,60y,149.26h,97.08t/data=!3m4!1e1!3m2!1s1e2ubUW7qqPomRayrwKd1g!2e0!6m1!1e1

może to ktoś z Radomia potwierdzić lub zaprzeczyć (może to są nieaktualne zdjęcia)
[27.06.2014] 13:28 Mikilove
Witajcie,
jak dobrze że powstała ta strona. Od kilku dni męczyla mnie Pani z nr tel 660-562-973 telefonami. Pani oczywiście bardzo miła, malowała obraz wielkiej góry pieniędzy do rozdania za jedyne 200zł netto płatne u kuriera. I to stwierdzenie: " z pewnością przydadzą się Waszej Firmie pieniądze". Po konsultacji z szefem postanowiliśmy skorzystać, w końcu dostać tAAAAAkie dofinansowanie przy minimalnym koszcie 249zł? Żal nie skorzystać.
Wczoraj już wysłali mi umowę, dziś rano dzwoni kurier z "Siódemki" (chwała mu za to !!!) i powiedział że ma kopertę dla mnie i czy napewno chce ją odebrać. Zapytalam się dlaczego nie? I wtedy otworzył mi oczy. Stwierdził że ma multum takich kopert do dostarczenia, że później ludzie którym dostarczał te kwestionariusze nie moga do tej pory odzyskać kasy, że "tylko" 249zł piechotą nie chodzi, że jeżeli chcemy uzyskać dofinansowanie to trzeba zapytać się w UM i tam Nam pomogą.
Potem dzwoni do mnie przemiła Pani z Modern Financial Systems z informacją że papiery dziś przyjdą do mnie i w razie problemów są w kopercie podane nr telefonów gdzie mogę ubiegać się o pomoc. Kiedy zaczełam się dopytywać dokładniej o nazwę, siedzibę firmy Pani zrozumiala chyba że nie opłaca sie juz być milym bo nie zarobią sobie na mnie. Chcąc dodzwonić się do nr podanego powyżej.... zgłasza się sekretarka. Włączyłam neta i ta DAAA. Jestem tutaj. DZIĘKI KURIEROWI I WASZYM WYPOWIEDZIOM mam w kieszeni kasę. Dzieki Bogu. Nie wiem jak można być tak perfidnym żeby w taki sposób oszukiwać ludzi, dlatego pewnie ja ciułam na każdy grosz, kiedy tacy oszuści wylegują się w willach.

trzymam kciuki za tych co zostali oszukani że wygrają !!!
[02.07.2014] 16:50 MalgoskaU
Jestem dorosłą, wręcz dojrzałą osobą a dałam z siebie zrobić idiotkę.
Prawie 3 miesiące temu dałam się naciągnąć na 246 zł...
A dzisiaj dzwoni do mnie Pan z nr tel. 660 562 951 i śpiewnym głosem próbuje mi wciskać kit... Generalna Izba Doradztwa Europejskiego.
Inaczej Modern Financial Systems.
Powiedziałam mu, że miałam już z nimi do czynienia i nie mam ochoty na powtórkę... Oczywiście gość zaczął się wić jak przysłowiowy piskorz... Ależ to nie jego firma mnie naciągnęła...oni są rzetelni...i inne podobne sprzedażowe dyrdymałki.

Zapytałam go, gdzie mieści się firma? W Warszawie... A czy mogę sama tam podjechać i wypełnić papiery? "Noooo.... w sumie to tam siedzą tylko panie z infolinii.... a reszta jest w Radomiu..."

Dobrze, że gość nie był nachalny i słysząc, że rozmawia już z kims zrobionym przez nich w balona, dał sobie spokój...bo nie wiem czy nie usłyszałby kilku "mięsnych" wyrazów :)
[12.07.2014] 10:15 Robert1
Rozmawiałem dziś z Panią z numeru telefonu 660562968 podobno z Warszawy. Sytuacja jest bliźniaczo podobna. Podany adres do wysyłki ul. 1905 Roku 1/9 26-600 Radom. Tylko stronka inna http://pawb.eu/ tzw Polska Agencja Wsparcia Biznesu. Kwota do wysłania 248 zł. Właściwie nie rozumiem dlaczego nie 249,99 zł? Bo przecież graniczna kwota dla przestępstw to 250 zł. Poniżej tej kwoty nawet nie ma po co iść do sądu.
Odpowiedz na ten temat
pierwsza6 7 8 9

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.