bezprawnie oczerniony

Forum » Do admina

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[23.11.2013] 21:19 asse42
Żądam natychmiastowego usunięcia wpisu:
http://www.dodajoszusta.com/historia/6296-mariusz-bulanda-oszust/
szkalującego osobę i firmę podając nieprawdziwe informacje, łamiąc prawo o ochronie danych osobowych. Sprawa zgłoszona została na Policję w Warszawie i do sądu. Zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne wobec administratora strony oraz osoby, która umieściła wpis: "emiliana" o adresie e-mail: masha.monika@onet.pl
Dodatkowo informuję admina ,ze drogą Sadową składam POZEW Sadowy o ODSZKODOWANIE.

Bezprawnie oczerniony
[08.03.2014] 06:57 pomowieni
Osoba bez podstawienie pomawia inne osoby bo ktoś ją oszukał i publikuje wszystkie dane które znajdzie w sieci gdyż uważa że wszyscy są oszustami którzy sprzedają rzeczy według jej mniemania .
Sprawa będzie zgłoszona na prokurature są już 2 osoby poszkodwane których upubliczniono dane osobowe bo pani sobie ubzdurała że wszyscy oszuści którzy sprzedają rzeczy na portalach to oszuści w jej mniemaniu .
osoba posługuje się majlem :
waldi623@interia.pl'
nazywa sie : prawdopodbnie zostanie zweryfikowane przez sledczych
Justyna Gwiazdowska
Zachęcam wszystkich do kontaktu gdyż w polsce obowiązuje ochrona danych osobowych a ta pani robi samosąd według swoijego mniemania .
poszkodowanimasima@wp.pl proszę o zgłaszanie się poszkowanych nie ma co opuszszać bezpodstawnych oskarżeń
[08.03.2014] 07:53 masima
Bardzo proszę administratora o usunięcie mojego wpisu w wątku

http://www.dodajoszusta.com/forum/watek/id/26745/strona/2/

Wpis [07.03.2014] 20:26 masima

Wpis [07.03.2014] 20:30 masima

Oraz ostatniego numeru konta wraz z adresem instytucji w poniższym wpisie.

Wpis [07.03.2014] 21:58 masima

Proszę również o usunięcie tego wątku gdyż również dotyczy to tej samej osoby z którą rozmawiałem telefonicznie. Po rozmowie osoba ta uwiarygodniła swoją uczciwość.

Poniżej podaję link i wątek do usunięcia.

[07.03.2014] 22:09 masima
http://www.dodajoszusta.com/forum/watek/id/32274/
nowe konto oszustów 61 2490 0005 0000 4000 9982 6008

Z góry dziękuję i proszę o szybką reakcję.
[08.03.2014] 10:17 masima
Pani Justyno. Nie rozumiem motywów Pani działania. Skontaktowała się Pani ze mną poprzez pocztę mailową z podziękowaniem za dołączenie pani sprawy do naszego wątku. Mam naszą korespondencję mailową więc nie może pani temu zaprzeczyć. Wymieniła pani również ten sam numer konta na który i ja zostałem oszukany. Proszę wyjaśnić mi motywy pani działania w związku z powyższym pani wpisem. W mailu nie podała mi pani swojego numeru telefonu choć chciałem z panią rozmawiać osobiście tłumacząc cyt. "dziękuję za odpowiedź i dodanie mojej sprawy do forum. Niestety nie jestem zbyt dyspozycyjna w tej chwili, mam dwutygodniowego niemowlaka, który cały czas płacze, więc będę wdzięczna za kontakt mailowy". Każdego przecież stać na chwilę rozmowy w poważnej sprawie. Poniżej zamieszczam wiadomość mailową jaką pani do mnie wysłała

"ja również zostałam oszukana przez Panią podającą się za Marlenę Łukasiewicz, Ul. Traugutta 4/2 28-200 Staszów kupując wózek za 800 zł wystawiony na tablica.pl.
Nr telefonu 793 987 714. Link do ogłoszenia jest nadal aktualny, Pani zmieniła cenę z 800 zł na 700 zł, więc pewnie chce jeszcze komuś wcisnąć wózek.
http://tablica.pl/oferta/maxi-cosi-mura-4-super-okazja-CID88-ID56aSn.html
Wczoraj zrobiłam przelew i dzisiaj już Pani mi nie odpisuje na maile.
Jak wygląda Twoja sprawa na policji, czy ktoś się jeszcze do Ciebie zgłosił w podobnej sprawie? Może komuś udało się ustalić jakieś dane tego oszusta?
Też mam zamiar zgłosić sprawę policji, ale im nas więcej, tym może szybciej uda się coś załatwić.
Jeśli posiadasz i możesz podesłać namiary na pozostałe poszkodowane osoby.."

Proszę wyjaśnić mi swoje postępowanie albo na łamach forum albo mailowo. Wiadomość już do pani wysłałem.
[08.03.2014] 10:58 masima
Po rozmowie z panią Justyną Gwiazdowską potwierdziła, że nie dodawała żadnego wpisu w tym wątku. Prawdopodobnie to oszust. Nie ufać nikomu.
Odpowiedz na ten temat
1

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.