OSZUKANI PRZEZ JD KONSULTING

Forum » Pozew Zbiorowy

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[21.06.2012] 14:08 Swierk
to żeby jeszcze bardziej przekierowywało:

keywords: EuroDot, Opinie, OpenEurope
[21.06.2012] 16:26 netka
Witam ,dziś do mnie też zadzwoniła pani Monika Chodyna z firmy OPEN EUROPE,z Warszawy.Podała stronę internetową www openeuro.pl bo powiedziałam że muszę poczytać o tych dotacjach-zobaczymy czy zadzwoni jeszcze raz(strona bardzo profesjonalna.W Szczecinie też miała być "firma "tego typu.Pani twierdziła ze pracuje w Urzędzie Marszałkowskim,sprawdziłam i nikt o niej tam nie słyszał ale pani była tak bezczelna że dalej upierała sie przy swoim.Wyświetlił mi się jej numer i zgłosiłam próbę oszustwa na policję ,policja zrobiła prowokację,ćzekam może coś z nią zrobią.pozdrawiam
[22.06.2012] 06:45 Radosław
A jednak nie tylko ja zostałem oszukany. Firma TDE towarzystwo dofinansowań europejskich właściciel Dariusz Maciejewski ! Brak kontaktu od 2miesięcy !
[22.06.2012] 12:32 Hellade
Proponuję pozew przeciwko firmie, niech nie pozostaną bezkarni. Oszustów trzeba tępić.
[22.06.2012] 14:37 jurek979797
propoinuje zalozyc grupe na www.wspolnypozew.com i działać !
tak zrobili min niepełnosprwni z pozwem przeciwko uefa, teraz jest ich ponad 50 i pozywaja ich !
https://www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/anulowanie-biletu-na-euro-2012
[22.06.2012] 19:49 marta026
Generalna izba pomocy... to zwykli oszuści!!!
Naiwnie dałam się nabrać na ich obiecanki ale fakturę mam a usługa niezrealizowana, na pewno tak tego nie zostawię
[26.06.2012] 10:58 mariuszj02
Z tego co się już dowiedziałem firma "TDE" Towarzystwo dofinansowań europejskich, właściciel Dariusz Maciejewski. Została zamknięta.. A ich menadżer który miał "GIDE" Generalna izba dofinansowań europejskich też zamknął firmę!
[26.06.2012] 11:39 bt
mnie też oszukali kłamią jak z nut tel.głuchy skrzynka przepełniona
[26.06.2012] 13:13 O P E N - E U R O P E
Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O P E N E U R O P E została indywidualnie sprawdzona przez kancelarie prawnicze, jest to firma założona na zasadzie działań " call center " , nie ma w zakresie POZYSKIWANIA DOTACJI UNIJNYCH !!!
Jeszcze nie jedna " konsultantka " bądz " Konsultant " do Państwa zadzwoni, ale to typowi OSZUŚCI którzy właśnie na tym zarabiają, dzwonią do firm proponując dofinansowania dla firm istniejących, czy dla tych którzy chcą firmę otworzyć. Wy płacicie i dalej nic z tym się nie stanie czyli DOTACJI NIE OTRZYMACIE !

OPEN EUROPE banda gówniarzy po podstawówkach w personelu kadry hehe ;D i kilkanaście konsultantów ze skryptem w ręku czytających z kartki ;D a oczywiście po jakimś czasie mówiących już regułkę z pamięci, bo jak się każdego dnia klepie w kółko przez 8 h dziennie to samo to każdy si uczy na pamięć ;D
[26.06.2012] 17:24 koń_rafał
BARTŁOMIEJ DAWIDCZYK
Pniewo-Kolonia 17
07-214 Zatory, mazowieckie
NIP 568-15-69-406
REGON 142269835
tel +48-516-206-815

Elcom - Net Marcin Wasiak
UL. WYSZKOWSKA 22A/15
07-205 Rząśnik
woj. mazowieckie
tel. kom: 602155721

ci panowie jako założyciele wymienianych na tym forum firm odpowiedzą zapewne na wszystkie państwa pytania;

ja również zostałem przez niech oszukany
[27.06.2012] 08:15 Dodaj Oszusta
strona dodaj oszusta to oszuści dzwonią po firmach żeby wyłudzić pieniądze a jak ktoś im nie zapłaci dodają fałszywe złe opinie o firmach proponuje wszystkim firmą pozew zbiorowy przeciwko tej mafii która wyłudza pieniądze, dodatkowo są na tyle bezczelni, że podają dane osobowe co jest karane nie można przetwarzać danych osobowych!!!!!!!
[27.06.2012] 08:15 dodaj oszusta to OSZUŚCI
strona dodaj oszusta to oszuści dzwonią po firmach żeby wyłudzić pieniądze a jak ktoś im nie zapłaci dodają fałszywe złe opinie o firmach proponuje wszystkim firmą pozew zbiorowy przeciwko tej mafii która wyłudza pieniądze, dodatkowo są na tyle bezczelni, że podają dane osobowe co jest karane nie można przetwarzać danych osobowych!!!!!!!
[27.06.2012] 13:03 koń_rafał_2
przetwarzanie danych osobowych jest zabronione,
ale przetwarzanie i upublicznianie danych firmowych już nie
są one powszechnie dostępne na min www.pkt.pl czy też w bazie firm www.money.pl

zatem :

BARTŁOMIEJ DAWIDCZYK
Pniewo-Kolonia 17
NIP 568-15-69-406
REGON 142269835
tel +48-516-206-815

UL. WYSZKOWSKA 22A/15
07-205 Rząśnik
woj. mazowieckie

ci panowie jako założyciele wymienianych na tym forum firm odpowiedzą zapewne na wszystkie państwa pytania;

ja również zostałem przez nich oszukany
[27.06.2012] 13:20 stanlisz
Zostałem oszukany przez JDKONSULTING obiecanki były i na tym się skończyło, jak nie dostanę zwrotu kasy to zgłaszam sprawę dp prokuratury
[27.06.2012] 13:24 WOJTEK11
TEZ ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ DJKONSULTING ZAPŁACIŁEM 199 ZL I ROK CZASU NIC A TERAZ NAWET DODZWONIC SIE NIE MOZNA SKŁADAŁ KTOS ZAWIADOMIENIE O PRZESTEPSTWIE W TEJ SPRAWIE ?
[27.06.2012] 13:38 protect
Kto mnie oszuka??
[27.06.2012] 13:46 motorniczy
A co mnie to gó.no obchodzi ,panie tłumacz to pan koniowi ,co mnie pan to obchodzi ,dla mnie to wszystko jedno czy jest zima lato jesien czy pierwiosnek ,naprawde mnie to nic nie obchodzi ,czym wy się podniecacie ,zajmicie się lepiej jakąś pożyteczną robotą np kopanie rowów a nie mi tutaj banialuki jakieś opowiadacie
[27.06.2012] 18:11 haha
Swierk
to żeby jeszcze bardziej przekierowywało:

keywords:

o krwa ale informatyk się znalazł przysięgam banda kretynów hahahahahahahahahahahahahahahaha nie mogę jak tacy debile mogą w ogóle w świecie funkcjonowaćpisząc takie gówna
[27.06.2012] 19:17 ITAK SIE WYDA
JUZ PRACUJA NAD TA FIRMA I NIE UJDZIE IM TO TAK ŁATFO .A DEBILI KTÓRZY NIE WIEDZA CO I GDZIE NAPISAC WZYWAM DO ZAŁOZENIA WŁASNEJ STRONY I PISZCIE SOBIE TAM CO CHCECIE !!
[27.06.2012] 21:47 Konsultacje
Witam !

Proszę Państwa ! z tego forum robi się śmietnisko NIESTETY!
GŁÓWNYM celem rozmów jest Firma JD CONSULTING w tej chwili o nowej nawie OPEN EUROPE zmieniona tylko dlatego że jako firma JD miała mnóstwo negatywnych opini, które Państwo tu zamieszczacie,i nie ulega wątpliwości że nadal ta sama firma prowadzona przez te same " dzieci " M.W ! to firma pobierająca opłaty za NIC ! Bo dotacji nie otrzymacie ! TU wypowiadają się ludzie znający OPEN EUROPE od podszewki więc nikt tu nie piszę bredni z tytułu iż " kiedyś w piaskownicy Pan M.W zabrał mi łopatkę, tylko najwidoczniej mamy ku temu rzetelne powody i wiemy co się w tej firmie dzieje! co chwila zmieniają się pracownicy w OPEN EUROPE skąd też można nazwać tę firmę POWAŻNĄ skoro nie ma tam nawet kadry odpowiedniej! przecież ta firma to KŁAMCY , WYŁUDZACZE, POZBAWIENI NORM PRAWNYCH DZIECI !!! OPEN EUROPE
[27.06.2012] 22:01 Kondzik011769
Farmazony a nie DOTACJE !
dzwonili do mnie kilkakrotnie w sprawie dotacji UE .. za każdym razem wysłuchiwałem ich naiwnych gadanin,.. tzn że codziennie po kilkaset razy tą samą bajkę sprzedają kilkaset osobom... czyli co ?! Płatny farmazon sprzedawany na potęgę... zwykłe czytanie z kartki przez " konsultanta " hehe :) Ludzie DOTACJE UE to bajki , ponieważ ich nie ma !!!! Nie ma !!!!!!!
Te firmy to ściemy! w Szczególności Open Europe ! bo ich telefony się powielają !
[30.06.2012] 08:58 jurek69569956
Witam,
jesli chodzi o pozwy zbiorowe to polecam wejść na www.wspolnypozew.com i tam zlaożyć grupę.
Już kilka spraw ta strona rozwiązała i Waszą też siępewnie zajmą
[01.07.2012] 11:12 chary
https://www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/jd-konsulting
Jest juz chętny prawnik
zalozułem grupę
DOPISYWAC SIE !
[02.07.2012] 14:15 Sab0taZ
o openeurope.pl : fimra krzak na pewno ! prosze sprawdźcie sami "Lista podpisanych umów o dofinansowanie Działanie 8.1 PO IG" nazw fimr kilka a te do których sie dodzwoniłem pierwsze słysza o tym że ktoś im pisał wniosek - robiły te firmy to same ! ponadto dzwoniąc do zrealizowanych (też zadziwiająco mało konkretnych nazw) okazuje się że nikt nie robił tego przez OPEN EURO - wniosek : KŁAMLIWE TREŚCI NA STRONIE, FIRMA OSZUSTÓW
[02.07.2012] 18:26 koń_rafał_3
BARTŁOMIEJ DAWIDCZYK
Pniewo-Kolonia 17
NIP 568-15-69-406
REGON 142269835
tel +48-516-206-815

UL. WYSZKOWSKA 22A/15
07-205 Rząśnik
woj. mazowieckie
[02.07.2012] 21:03 Zenon Kania
TA FIRMA I MNIE OSZUKAŁA ! ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE !!!

O P E N E U R O P E ! O P E N E U R O P E

Z

W Y S Z K O W A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T O Z Ł O D Z I E J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O K Ł A M A L I M N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O P E N E U R O P E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z A P L A C I L E M I M O S T A T N I E P I E N I A D Z E !!!!

Z A P E W N I A L I M N I E Z E U Z Y S K A J A D O T A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O P E N E U R O P E !!!!!!!

T O

O-S-Z-U-Ś-C-I

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[03.07.2012] 10:44 Małgorzata
Mi akurat napisali wniosek było kilka błędów ale zostały poprawione, natknęłam się na ciekawy artykuł o Open Europe http://www.zbiorowy-pozew.com/aktualności/

na pozew-zbiorowy.com
[04.07.2012] 11:32 koń_rafał_4
www.zbiorowy-pozew.com
to bardzo ciekawa strona internetowa, bardzo podobna do tej z której korzystali niepełnosprawni kibice przeciwko UEFA
najbardziej zaciekawiła mnie informacja o tej "kancelarii"
adres i nr telefonu który tam podano to adres tzw. wirtualnego biura,
taką stronę może założyć sobie każdy, może również samemu napisać sobie dowolną treść, także śmiało próbować się wybielić lub zastraszyć osoby które piszą prawdę na temat panów Wasiaka i Dawidczyka,
podany nr telefonu do biura nie zaczyna się nawet od 0-22 czyli kierunkowym do Warszawy,
co najzabawniejsze w zakładce kontakt jest mapa google wskazująca na lokalizację tej "kancelarii", co za zaskoczenie, firma mieści się w Wyszkowie...

panowie Wasiak i Dawidczyk prowadzą swoją działalność od półtora roku, zdobywają co miesiąc około siedemset do tysiąca nowych klientów, w piękny sposób nabitych w butelkę,

jeśli to sobie policzymy to zaczyna się robić naprawdę poważnie,

siedemset osób mnożąc przez kwotę 199zł jaką musi zapłacić potencjalny klient razy osiemnaście miesięcy od kiedy funkcjonują to prosty rachunek 2 507 400 zł

DWA I PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH W PÓŁTORA ROKU !!!
DWA I PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH !

TO JEST OLBRZYMIA SKALA TEGO PROCEDERU

gdzie jest policja i prokuratura? czemu nikt się tym nie zajmuje? czy przy takiej kwocie dochodzi jeszcze korupcja organów ścigania?

tą sprawą musi zająć się ktoś na wyższych szczeblach niż policja w Wyszkowie !

ci panowie muszą zapłacić !

BARTŁOMIEJ DAWIDCZYK
Pniewo-Kolonia 17
NIP 568-15-69-406
REGON 142269835
tel +48-516-206-815

UL. WYSZKOWSKA 22A/15
07-205 Rząśnik
woj. mazowieckie
[04.07.2012] 12:18 nn
Trafiłem na forum przez przypadek czytając doszedłem do wniosku że powyższe to święta racja w internecie można napisać wszystko szczególnie na takich stronach jak dodaj oszusta gdzie nikt nie musi podawać swoich danych tylko może śmiało oczerniać wszystkich bez żadnych dowodów ani konsekwencji

Banda kretynów bez ambicji i szkoły, piszą wszędzie zaczynając od idiotycznych komentarzy pod artykułami np gazety internetowy kończąc na tak śmieciowych forach jak to to już klub vectry b nie powala dodawać komentarzy itp bez podania danych i rejestracji.

Gratulacje dla czterech osób które piszą na tym śmieciowym forum
idiotyzm
[04.07.2012] 13:50 koń_rafał_5
szanowny użytkowniku nn
owszem w internecie można napisać wszystko o wszystkim, z pozornym poczuciem bezkarności, bo dotarcie do każdego zamieszczającego jakikolwiek wpis zajmuje kilka minut,
problemem jest to, że na naszym kraju przeciętny informatyk może ustalić adres komputera z którego zamieszczono dany wpis, a organy takie jak policja i prokuratura nie są w stanie zająć się takimi osobami jak założyciele firm JD Konsulting, Open Europe, Generalna Izba Doradztwa Europejskiego itp
nie chodzi o oczernianie zwykłych obywateli, bo ci panowie są na swój sposób "niezwykli",
w niezwykły sposób niezwykle szybko uzyskali niezwykłe pieniądze niezwykle szybko,
zwykle tacy szybko trafiają do wiezienia

BARTŁOMIEJ DAWIDCZYK
Pniewo-Kolonia 17
NIP 568-15-69-406
REGON 142269835
tel +48-516-206-815

UL. WYSZKOWSKA 22A/15
07-205 Rząśnik
woj. mazowieckie
Odpowiedz na ten temat
pierwsza5 6 7 8 9 10 11

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.