ozolin wojciech oszust naciągacz allegro tablica.pl

Forum » Dodaj Krętacza

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[15.12.2012] 14:19 ozolin wojciech
UWAGA OSZUST ogłasza się na allegro jak kupi od kogoś konto i na tablicy.pl i nie tylko. Najczęściej ogłasza silniki zaburtowe, spodziny do silników, pokrywy czapy, projektory, telefony, opony, felgi, kołpaki i duzo innych. Przedstawiał się jako Wojciech Żukowski , Henio pozorski i inne osoby. Jego metoda jest taka podaje ogłoszenie i każe wpłacic albo całosc albo zaliczke na różne konta Jakuba Ozolina, Sebastiana kurowskiego, Rafała lipińskiego, Arlete Żukowską i inne osoby. Wczoraj namierzyłem bydlaka na tablicy.pl i na allegro konto allegro to Agaiem93 już allegro zawiesiło, a na tablicy.pl MERCURY 25 I MERCURY 9,9 podaje linka do jednego z kilku jego ogloszen
http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-mercury-25hp-stan-bdb-ID1Y3MR.html
każdy pod innym imieniem i innym numerem tel. Jego poprzednie konta na allegro to anmery , bertool1 , meccausa , medukslupsk , slawek31610 , madziastic , Wepryk , nemuritorul , heniopozorski, Agaiem93 są to nie wszystkie jego byłe konta trzeba uwazac bo w kazdej chwili kupi następne od kogos z pozytywnymi komentarzami. Tępić gnoja. Jego prawdziwe nazwizko to OZOLIN Wojciech zamieszkały Słupsk ul Norwida 14/49 wiele spraw w sądach i prokuraturze
[17.12.2012] 13:25 biedronka-291
zamieszkuje zamieszkuje co ta kasia kłamie prawdopodobnie to jest ten oszust o którym pisza ludzie OZOLIN rozmawiałam dzisiaj z dzielnicowym potwierdził adres szumowiny. Jak chce pieniedzy zarobic to do huty albo na ulice drogi odsniezac a nie obcymi pieniedzmi kieszenie wypychac listy do sąsiadów powysyłamy na całej ulicy Norwida z jego karierą zawodowa w internecie
[17.12.2012] 14:22 redek
haha ale bedzie sie działo w sądzie na rozprawie OZOLINA jeden z poszkodowanych który przelał pieniądze na konto JAKUBA OZOLINA jego syna zamieszkałego słupsk ul norwida 14/49 ma naszykowanych kilka niespodzianek bo podobno ten ozolin to tchórz wszystkiego sie wypiera podobno że on o niczym nie wie i takie tam bajki a wystarczy wejsc w konto allegro o nicku anmery i wszystko jasne nie wspomne juz o koncie o nicku slawek31610 ale powiem wam ze bedzie bardzo zaskoczony tymi niespodziankami -dowodami o których on nie ma pojecia
[18.12.2012] 04:13 jacek2
a ty szmato nie bron tego skurwysyna OZOLINA , bronisz go bo znosi ci złote jajka. Jak ludzi naoszukuje ten skurwysyn to na zakupy na pewno idziecie i nie na rękę ci jak się o tym ścierwie pisze . Wystarczy jak zadzwoni się do waszego dzielnicowego Artura Przybyszewskiego tel. 59 848 04 26 lub byłego dzielnicowego ul norwida Krzysztofa Trofimowicza a obecnie kierownika rewiru dzielnicowych tel 59 848 04 86 zadzwonic i zapytac o OZOLINA kto to jest i czym sie zajmuje ze to pijaczyna i szumowina meliniarska
[18.12.2012] 04:58 jacek2
mało tego dowiecie sie ze to ZŁODZIEJ OSZUST NACIĄGACZ i około 2-3 miesiecy temu wyszedł z pierdla a sąsiadom i znajomym powiedzieliscie ze wyjechał za granice do roboty, niech ludzie wiedzą skąd mieliscie nieraz sporo kasy. To człowiek jeden z drugim wchodzi na allegro chce kupic silnik do łodzi bo chce wyjechac z rodziną dziecmi na wczasy klika na kup teraz przelewa kwote 7500 i nie dostaje silnika , jedzie bez silnika i to ty jebana szmato jest w porządku wy idziecie na zakupy bo macie za co a mnie sie dzieci pytały kiedy pojezdzimy motorówką bo im obiecałem. Zapłace drugie 7500 jak bedzie trzeba ale ten skurwysyn OZOLIN bedzie mi dupe lizał jak sie wysram karzeł jebany ile on ma 1,5 metra to lache na stojaco bedzie ciągnął a ty się bedziesz patrzeć i bedziesz się uczyła i zgłaszaj do prokuratury sobie bo ul NORWIDA bedzie jeszcze dlugo publikowana. Od długich lat ty szmato o wszystkim doskonale wiesz i kochasz to co robi bo z tego żyjecie . Na ulice dupy dawaj tam zarób a nie na ludzkiej krzywdzie cały czas jedziecie . I jak wy tego syna swojego Jakuba ozolina wychowaliscie ze sam ludzi oszukuje tez od lat ostatnio ponton nowy ogłaszał na tablicy.pl przez telefon mówił ze to niby prezent. Cała rodzina OZOLINÓW to oszusci ,scierwa, darmozjady, Niech tylko bede miał prawomocny wyrok w ręku zrobie 10000 sztuk kopii i na całej ulicy NORWIDA powrzucam do skrzynek pocztowych wszystkich mieszkanców wtedy juz szmato nie powiesz nikomu ze mąż jest za granicą w robocie, czy ze prowadzi firme
[18.12.2012] 15:27 chl28
Szukałem i znalazłem na temat tej osoby Ozsolin Wojciech.Grono oszukanych ciągle się powiększa ja też padłem ofiarą oszustwa przez tego osobnika ,a raczej tej PARÓWY.Przywiózł mi silnik w 2- sów miał być 4-sów stary ciężki i z ułamanym kopytem do mocowania.Sprawą już zajęła się Policja.Posługiwał się e-mailem adam.malina@vip.onet.pl na tablicy jako Adam z Sztumu.Był też pod takimi nazwami jak Zaneta Agata .Ceny były kuszące za wystawiony sprzęt,ale jak tak można robić w pytę ludzi.Do tego też jego narzeczona dziewczyna czy ki chuj jest zaangażowana w ten proceder ponieważ sama pod nikiem Zaneta odbierała telefon i odpowiadała na pytanie związane ze sprzedażą silnika.Pozdrawiam Państwa Ozolin,a rodzicom gratulację SKÓRWYSYNA..................
[18.12.2012] 20:50 konrad2323
znalazłem pare ogłoszeń tego skurwysyna
http://slupsk.olx.pl/traktorki-kosiarki-iid-173779462
http://slupsk.olx.pl/deski-sufringowe-weendsurfingowe-kitesufringowe-i-narty-wodne-nowe-super-firmy-iid-229889616
http://slupsk.szybkooferty.pl/deski-sufringowe-weendsurfingowe-kitesufringowe-i-narty-wodne-nowe-super-firmy/1372718.html
[20.12.2012] 01:41 redek
Pytacie jakie dowody to napisze jakie. Ano na każdym koncie podawał inny numer telefonu. Gosc sie wkurwił bo został przez niego oszukany i ponagrywał go na każdym koncie allegro, czyli na wszystkich kontach anmery bertool1 meccausa medukclupsk madziastic slawek31610 wepryk nemuritorul heniopozorski Agaiem93 jest jeden i ten sam niepowtarzalny głos także nie powie na sprawie sądowej ze on o niczym nie wie . A jeśli bedzie miał taką odwagę to sąd powoła biegłego, który bedzie miał za zadanie okreslic czy na tych wszystkich kontach allegro jest głos tego bydlaka. Powiem wiecej na każdym z tych kont chociaż i tak to nie są wszystkie pod koniec każdej rozmowy jest OZOLIN bardzo uprzejmy żegnają się mówił cyt. KŁANIAM SIĘ koniec cyt. Jest jeszcze 2 dowody ale to już po sprawie bede mógł napisac mamy dla niego dwie niespodzianki. Dostałem info że ogłaszał na tablicy.pl silniki zaburtowe i traktorki-kosiarki miejscowości były pozaznaczane w ogłoszeniach USTKA ROWY SŁUPSK JASIEŃ MALBORK SZCZECIN i inne wczoraj dostałem info że posługiwał się adresem meilowym zaczynającym sie na motorkinafali@ są plany żeby jechac do gnoja i tak go załatwic zeby komputera juz nie zobaczyl bo co z tego jak sąd wyda wyrok nawet 5 lat nie wiem jaki noto wyjdzie i znowu kupi od kogos konto i bedzie dalej ciagnął kariere zawodową w necie. Ale jak to mówią ruszysz szmate a odpowiesz za człowieka. Ale cos musimy z tym zrobic najpierw zobaczymy jakie wyroki dostanie OZOLIN . On pojdzie siedziec to jego baba bedzie robic w necie za niego z synkiem skurwysynkiem. Te ŚMIECIE z tego żyją.
[20.12.2012] 18:56 jacek2
zgłaszać się zgłaszać już mamy chętnych 6 osób co te SZMATY rozumu chcą nauczyc trzeba żeby wiedzieli co to jest sprawiedliwość uczciwość honor przyzwoitość . Ta kasia5 i kasia1 to jedna i ta sama osoba zamknęła mordę jak podałem numery do ich dzielnicowych to jest baba OZOLINA na dniach powinienem wiedzieć jak ma na prawdę na imię opiszemy ładnie bo to też oszustka pamiętam jak do mnie dzwoniła po tym jak jej mężulka aresztowali żebym podał numer konta to mi kasę odda i na słowach się skończyło
[20.12.2012] 19:03 jacek2
Jeżeli chodzi o mnie to ja to bym w święta na chatę do SZMAT wjechał i tak będę w pobliżu bo do malborka do rodziny jedziemy
[20.12.2012] 19:47 iru
Ta SZMATA OZOLIN DALEJ DZIAŁA

http://tablica.pl/oferta/zageszczarka-wacker-dpu-6555he-2011-bdb-ID20DFw.html#c473ed81d4;r:;s:

http://otomoto.pl/inny-silnik-zaburtowy-yamaha-40km-f40-fedl-B227753.html

http://otomoto.pl/inny-silnik-zaburtowy-suzuki-50km-bdb-B227725.html
[21.12.2012] 22:52 iru
OZOLINA ogłoszenie

http://otomoto.pl/inny-silnik-zaburtowy-mercury-25km-B227274.html

czego nic sie nie odzywasz wyjdzie ten reportaż w gazetach po tych swietach o oszustwach OZOLINA ? daj znac dodamy nowe fakty więcej zgłosi się poszkodowanych, bo dużo osób wpłacała mu zaliczki czekam
[22.12.2012] 00:56 iru
O odezwał się nasz BOHATER słuchaj naskoczę ci jak będziemy u ciebie przypomnij mi tak na wszelki wypadek jak bym zapomniał a za skurwysyna będziesz przepraszał w przerwach jak będziesz nam lachy ciągnął karle jebany. Zostaniesz potraktowany jak szmata bo ty nas potraktowałeś podobnie i to mogę ci obiecać w imieniu nie tylko mnie ale i wszystkich poszkodowanych, a liczba nas cały czas wzrasta , mało tego po naszym spotkaniu już nie będziesz mógł podawać ogłoszeń , czekają cię liczne niespodzianki i liczne atrakcje chyba ze ktoś za ciebie będzie to robił także będzie wesoło. Masz to jak w banku podobnie jak wyłudzone pieniążki od nas. Nadszedł czas aby z tej kariery zawodowej internetowej się rozliczyć. A więc nie pyskuj szmaciarzu tylko wstrzymaj się do naszego spotkania . A i najważniejsze przypomnij mi na miejscu żebym ci huja zrobił ,sam chciałeś mówisz i masz. I dobra rada ruchaj póki czym masz ruchać . Do zobaczyska szmatławcu
[22.12.2012] 07:24 redek
ta kurwa OZOLIN miała jeszcze konto na allegro o nicku mirexvip i mariolka28 dzięki za info pamiętajcie razem możemy więcej. Już nie mogę się doczekac aż te szmate zobaczę na żywo
[22.12.2012] 09:56 jacek2
na razie w necie i gazetach bedą ogłoszenia o OZOLINIE więcej poszkodowanych powinno sie zgłosic a z reportażem w telewizji załatwiam po świetach bede wszystko wiedział. Bedzie srał pod siebie skurwiel
[22.12.2012] 11:24 CH28
Pamiętasz pedale silnik który przywiozłeś mi do Kolna i mnie oszukałeś.Całe zdarzenie z transakcji zostało zarejestrowane kamerami z Orlenu.Policja już się tym tematem zajęła .Mają czarne na białym samochód którym przyjechałeś był z wypożyczalni tak że wszystkie dane twoje mają po sprawdzeniu auta,a gdzie go brałeś był potrzebny dowód osobisty ty mały chuju.Pierwszy raz spotkałem taką gnidę i oszusta jak kurwa żyję.Będziesz dawał dupy w kryminale cioto aż się posrasz.Z tego co mi przekazał Policjant prowadzący tę sprawę masz postawionych 15 zarzutów albo i więcej to z okresu od września.
[23.12.2012] 03:15 iru
Kolego CH28 słyszałem właśnie że ten karzeł zawozi silniki osobiscie i to kilka razy już od poszkodowanych to wiem. Podobno we dwóch prawdopodobnie ze swoim synkiem kubusiem. Rozmawiałem z dzielnicowym jego i on podaje po to konto syna bo syn jest nieletni. Z opisu poszkodowanych wynika że silniki są tak zapakowane że nie budzą najmniejszych wątpliwosci, byłem zaskoczony po tym jak dowiedziałem się że silnik zawiózł do wrocławia przecież to są kilometry i z auta wyszło dwóch karłów po 1.5 m wzrostu. Silnik o którym słyszałem to EVINRUDE 40 koni prawdopodobnie kradziony tak jak i w twoim przypadku, bo w twoim silniku nie było chwytaka. Myślimy co z nim zrobi bo ta kurwa nie zasługuje na życie dalsze w społeczeństwie, ta SZMATA nie pasuje do zycia w śród ludzi. Ja to bym go polał benzyną i podpalił nauczyłby się szacunku do ludzi i nauczyłby się ze ludzie nie wpłacają mu róznych kwot na konta za darmo tylko za te wpłaty chcą ten towar który on ogłasza
[23.12.2012] 11:19 CH28
Tak iru było przyjechało dwóch małych pedałów i osobiście ten silnik odbierałem.Nic nie wskazywało na to że zostanę oszukany silnik był zawinięty czarnym streczem silnik to silnik.Dopiero po rozpakowaniu okazało się że zostałem wydymany.Miał być 4-suw tohadsu 9,8 dostałem 2-suw tohadsu 9,9.Chuj mu w dupę kiedyś trafi kosa na Ozolina.
[24.12.2012] 10:33 jacek2
kosa to juz trafiła na kamien ten szmatławiec OZOLIN działa od lat każdy tak popuszczał, przymykał oko a teraz już wypowiedzianą ma wojne. Niech tylko ktos z nas go wytropi na allegro to konto natychmiast zawieszamy i dopisujemy do reszty kont , obojętne gdzie poda ogłoszenie czy na otomoto czy tablicy.pl czy OLX czy mazury.info najpierw małe draznionko meilami będziemy udawac kupujacych, bo jak telefon będzie podany to nagrywanie i jako dowód na sprawe sądową. Nagrane są dwa karły ojciec Wojciech i syn jakub mało tego jest nagrana baba, bo raz się pomylił i podał tel baby. Baba zaskoczona pyta się cyt. to on podał mój numer ? prosze zadzwonic za godzine jak bede w domu kon. cyt. jak zadzwoniłem za godzine i za 2 godz to juz tel był wyłaczony. Podali wtedy na allegro stół bilardowy, projektor i kilka silników zaburtowych. Od razu jest kasowana szmata niech tylko go wyczuje koniec kurwa tego dziadostwa. A po świetach bede miał odpowiedz co do programu UWAGA na tvn dotyczacego szmatławca kariery zawodowej w necie. A samosąd go nie ominie bez względu na wyroki sądowe jest nas kilku i każdy przygotował dla szmaty karę. Nedną z licznych atrakcji jest rożno pojęczy ta kurwa nad ogniskiem i wypalanie lutownicą wyrazu OSZUST na czole. Wszystkiego nie mogę zdradzic bo nie będzie niespodzianek a będą liczne atrakcje. Można powiedziec że biedak zle poprostu trafił , ale ktos kiedys musi cos z tą szmatą zrobic bo to się będzie ciągnąc latami. Jakby on coś odpisał tu w odpowiedzi traktujcie jak powietrze tak jakby go nie było bo jest kasowany
[24.12.2012] 11:07 Trolek
wiem tyle ze ten oszust mieszka na 3 go maja a nie na Niepodleglosci czy gdzies tam...tam go szukajcie az znajdziecie.
[24.12.2012] 14:28 redek
my wiemy gdzie ten szmatławiec jest , nie moge napisac tutaj szczegułów skąd mamy info ale dziękujemy za informacje
[24.12.2012] 18:09 chl28
Ozolin Wesołych Świąt Co byś za rok ich nie doczekał na wolności.
[25.12.2012] 10:40 -
uwaga na oszusta który wyłudza pieniądze obiecując udzielenie pożyczki, pan T. Kostera jest na tablicy pl i są to prywatne pożyczki, przez niego człowiek targnął się na życie, dlatego ostrzegam przed tym oszustem!!!!!!!!!
[25.12.2012] 15:06 iru
mamy OZOLINA

http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-tohatsu-4km-super-stan-ID1ZbgW.html#b83ba8a19e;r:;s:

http://otomoto.pl/inny-silnik-zaburtowy-tohatsu-4km-bdb-B227637.html
[25.12.2012] 17:18 jacek2
http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-yamaha-100hp-stan-bdb-ID1OeKj.html#3cf11aaf16;r:5;s:

http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-yamaha-100-km-ID1SjjB.html#3cf11aaf16;r:5;s:

http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-spodziny-do-yamahy-f100-f80-f60-f50-CID5-ID1XCnP.html#3cf11aaf16;r:5;s:

patrzcie jaki idiota pierwsze zdjecie 4-suw a drugie zdjecie 2-suw hahaha popierdoliły mu sie juz zdjecia http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-yamaha-80-km-ID1SjsL.html#3cf11aaf16;r:5;s:
[26.12.2012] 10:46 redek
ja tez go mam młodego śmiecia JAKUBA OZOLINA miejscowosc TCZEW na tablicy.pl już nagrany z kilkoma ogłoszeniami. Hehe z tymi zdjęciami rzeczywiście pierwsze zdjęcie nad opisem 4-suw yamaha 80 km a drugie pod opisem 2-suw 25-30 lat starszy na bidę Ozolin szmatławcu porażka musisz wiedziec za nim wystawisz jakieś ogłoszenie jak dany model wygląda pod pokrywą bo zaliczasz glebę . Mamy cynk że jezdzi i robi zdjęcia do ludzi z ogłoszen . O i na takie ogłoszonka czekamy z wpadkami jak to
http://tablica.pl/oferta/silnik-zaburtowy-yamaha-80-km-ID1SjsL.html#3cf11aaf16;r:5;s:
[26.12.2012] 11:22 iru
Oba karły jezdzą i robią zdjęcia a pózniej wykorzystują je do swoich ogłoszeń , ale też kradną zdjęcia z innych ogłoszeń np. lustrzanki canona i silników zaburtowych. Jest pewien pomysł i trzeba go zrealizowac
[26.12.2012] 13:23 chl28
Ostatnio spotkałem zupełnie przypadkową osobę z Ostrowi Mazowieckiej która kupiła silnik 15km od tego PAJACA OZOLINA na licytacji z allegr.Silnik był na zdjęciach jak za tą kasę z prawdziwego zdarzenia.Co się okazało dostał kota w worku stare dziadostwo odbiegające zupełnie od tego na zdjęciu.Kolo złożył sprawę w sądzie,a ten odrzucił postępowanie bo to kwalifikuje się pod sprawę cywilną.Dał sobie na spokój bo to są duże odległości co by bujać się po rozprawach sądowych.Mam nadzieję że w moim przypadku nie da dupy prokurator i nie uzna tego za małą szkodliwość czynu.Bo jeśli tak to ta parówa nadal i dalej będzie robił ludzi w balona.Ozolin nie ma sadów sprawiedliwych bo czasami jest coś trudno komuś udowodnić.Za to samosądów się nikt nie pyta kara kurwa musi być,a ty jej się w kocu doczekasz przez osoby oszukane.
[28.12.2012] 14:29 iru
No takich osób jest bardzo dużo co wysłał szmatławiec jakis złom, jakies badziewie zamiast tego co ogłaszał zupełnie to co wysyłał za kazdym razem odbiegało od opisu zdjecia w ogłoszeniu zupełnie czego innego. A w wiekszosci przypadków jego kariery zawodowej w necie to nic nie wysłał tak było w moim przypadku. Ale teraz na ostro wzielismy sie za niego ja sie drażnie z bydlakiem juz długi czas w sumie wysłał już mi ponad 10 sms-ów z danymi do wpłat różnych kwot, biedaczek na drugi dzien od podania danych pisał sms o treści cyt. witam jezeli do godz 13 nie bedzie przelewu temat silnika uważam za nieaktualny kon cyt. i takie tam podobne teksty haha napewno sie gotowało od sprawdzen na kontach czy forsa przyszła. Aktualnie nie odpisuje na meile , sms-sy i nie odbiera tel. myśli ze po jakims czasie damy sobie spokój nie nie jesli tak szmata mysli to jest w błedzie skończyło się dziadostwo. Niedługo powinien iść pierdzieć za te wszystkie zarzuty zostanie tylko syneczek jego KUBUŚ OZOLIN też jedzie równo w necie jak jego stary, ale też go załatwimy podobnie. Baba ozolina dzwoni po ludziach dopiero jak wezwania z komendy przychodzą, postawione są zarzuty i obiecuje zwrócic przelewy ale z tego co wiem robi z gęby dupę tak jak jej mężulek i syneczek tłumaczy że ona o niczym nie wiedziała i takie tam pierdoły. Ale zwróćcie uwage na daty tekstów na samej górze na początku, wyraznie widać że ktoś próbuje zmylić wszystkich pokrzywdzonych.Bo od kiedy pojawił sie komunikat na stronie dodajoszusta.pl już na drugi dzień był odzew.Człowiek który nie ma nic na sumieniu nie wchodzi na taką stronę dodajoszusta.pl i bez powodu nie wpisuje swojego nazwiska w wyszukiwarke. Widać że ten adres bardzo tej osobie przeszkadza SŁUPSK UL NORWIDA 14/49 straszy prokuraturą mało tego ta osoba jest pewna ze dzielnicowy nie zna adresu tej szumowiny czyli OZOLINA jak nie zna jak aresztowali go w domu około 5 miesiecy temu i wiem to od jego sasiadów. Ona poprostu myśli ze ludzie rozumu nie mają. Twierdzi ze o niczym nie wie a odbiera telefon i odpowiada na pytania związane z silnikami zaburtowymi nie wiem jak sie przed sadem z tego wybroni ale ma czas na zastanowienie i wezwanie napewno dostanie nagrana jest. JEBANE OSZUSTY i tyle z tego żyją przecież. A na sprawie przedstawie takie dowody ze jedno i drugie się posra przed sądem
[28.12.2012] 16:31 jacek2
Niech ta kurwa WOJCIECH OZOLIN przyjdzie na sprawy sądowe i tam pokaże swoją odwagę i powie że ludzie się dają naciągnąć , a nie jak dzwoniłem do śmiecia pare dni temu i powiedziałem mu kim jest tchórz zajebany odpowiadał że on nie wie o co chodzi on nie wie co ja do niego mówie śmieć zajebany ŚMIERDZĄCY TCHÓRZ i gdzie tu odwaga , mówie mu nazywasz się ozolin wojciech dlaczego nie przyjezdzasz na sprawy ? Pajac nagrany jest z 20 razy i mysli że nikt go nie pozna. Na czole masz napis OSZUST i nadejdzie ten dzien
Odpowiedz na ten temat
1 2 3 4ostatnia

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.