Katarzyna Gawlik I Piotr Kosiński

Forum » Pozew Zbiorowy

Odpowiedz na ten temat

Data Wpis
[12.12.2012] 20:45 holding
Witam wszystkich Kto kto kol-wiek widział i słyszał o tej bandzie bardzo prozę o kontakt
[14.12.2012] 19:59 ?/?/?/?/?/.....
Piotr Kosiński i Katarzyna Gawlik ??? Cierpliwość i obserwacja biurowca ( 8 piętro) przy " Złotych Tarasach" , Hotel Mariot /restauracja/ , czasami Marki ul. Słoneczna 2 ( Global Print Factory ) . Nas też oszukali . Powodzenia
[15.12.2012] 16:22 fr.
czas sie konc/zy dla was-piotrze i katarzyno,/??????????????
[18.12.2012] 22:21 nick999
Potwierdzam - oszuści!!! Z daleka ich omijać!!!
[19.12.2012] 14:31 seiden77
Panowie, czy śledzenie ludzi, to nie jest jednak popadanie w lekką paranoję?
[19.12.2012] 15:40 ROB
Tak, wszystko to sobie wymyślili
[20.12.2012] 15:39 subras
Wymyślili nie wymyślili, takie łażenie za kimś faktycznie dziwnie świadczy o łażącym...
[28.12.2012] 23:28 olo
2013 w końcu im się do dupy dobiorą za te przekręty a Gawlikowa ładna buzia gruba dupa oj się będzie tłumaczyć a ten Kosiński to dopiero będzie miał ...................... i nareszcie po prostu będzie po zamiatane a Podobas juz kasy nie odzyska
[28.12.2012] 23:37 losie
Ludzie bardzo was proszę nie dajcie się nabrać za trawę mi nie zapłacili przed budynkiem Edukacji w Markach ale policja zaczyna działać i chwała im za to niech im się do dup dobiorą i niech nikogo już więcej nie oszukają przeczytaj mędo Kosińska powiedziałem sobie jedno że te spotkania w Mariocie to Ci skasuję znajdę cię k...............
[02.01.2013] 20:08 trebuń
Spokojnie, bez takich gróźb, bo znowu nam skasują ten wątek w moderacji...
[04.01.2013] 23:36 cień
Wiem kutasie że już tam nie mieszkasz Poprawna numer zachlapany 48 ale daję ci słowo znajdę cie medo twoje dni są policzone skurwysynu pozdrowienia
[05.01.2013] 21:04 życzliwy
Przecież tego ch.....ja można złapać w złotych tarasach lub mariocie....ale trzeba poczekać cierpliwie...podobno ochroniarze już go opuścili bo przestał im pała płacić
[11.01.2013] 12:08 gienio
wyznaczono nagrode za doprowadzenie Katarzyny G i Piotra K do organów ścigania
[11.01.2013] 12:32 hipciooo
ile kasy za głowe Kosińskiego i Gawlik???????????????????????
[11.01.2013] 12:38 jemnik
za żywego czy ........... ta kasa :)

hahahhahahah
[14.01.2013] 14:54 kokati
jak rozwija sie sytuacja? mnie też oszukali
[13.12.2013] 11:13 tomektomek
która policja badz prokuratura to prowadzi bo mam dodatkowe materialy dowody na to ze to oszusci i chce to dodac na dowod postepowania
[13.12.2013] 11:15 tomektomek
ja nająłem detektywa który ich sledzi i zbiera informacje oj gawlik chyba ku koncowi to twoje bogsctwo sie ma
[06.02.2014] 10:29 hm123
potwierdzam wszystko
oddaj za materiały pało Kosińska pójdziesz pierdzieć wcześniej czy później
[06.02.2014] 10:31 hm123
mój mail : henryk.milewski@poczta.onet.pl
proszę o maile osób które ta ekipa oszukała , trzeba ich wsadzić tam gdzie tacy ludzie powinni być
[08.02.2014] 12:42 tomektomek
wysłałem ci przyjacielu maila ,zwołajmy się wszyscy np.w Krakowie i ustalimy sposób działania co wy na to ?
[10.02.2014] 13:05 silver37
Czy ktoś z Was dysponuje fotkami tych jakże szanownych obywateli???? Może wiem gdzie są....
[22.02.2014] 10:15 hm123
podaj meila wysle cała rodzinke gawlików i kosinskich :)
ja mam mase zdjec detektyw mi ich doniusł 346 sztuk typ:
p.Piotr idzie do sklepu , spozywa lunch ,oszukuje kolejnych ludzi ( nagranie z mikrofonu ) ,spotyka sie z znajomymi .....
p.Katarzyna spożywa lunch, tankuje samochód , zakupy z matka , jest w szkole ,auto zapakowane prezentami na switea za nasze pieniądze .....

jeszcze raz prosze by sie kolejne osoby zglaszaly co zostały oszukane bo dopiero mam 17 osób :):)

henryk.milewski@poczta.onet.pl
[22.02.2014] 10:23 hm123
kolego z nikiem tomektomek napisz do mnie maila wymienimy sie materialami i prownamy co Twoj i moj detektyw zdobyl bedzie w grupie nam latwiej
pozdrawiam
[22.02.2014] 15:25 tomektomek
juz napisalem maila do Ciebie i kolejne informacje ktore zdobylem
oj kosinski i gawlikowa chyba dobrobyt rodzica sie skonczy trzeba bedzie to oddac bo z tych pensji tego nie maja :):):)
[22.02.2014] 15:38 tomektomek
gawlikowa i kosinski pamiętajcie ,że ja wam tego nie daruje i wszystko z litera prawa będzie robione inaczej sobie nie wyobrażam i za gówno nie będę siedział tak jak za normalnego ale oddacie to co powinniście i nawet Pan PIEC....... i Pan DĘB........ wam nie pomogą
[07.03.2014] 18:56 OCHRONA-PRAWNA
w związku z ochrona danych osobowych informuje że w dniu dzisiejszym rozpoczyna się
się wielka akcja przeciwko osobom którę bezpodstawnie publikują dane innych osób w
sieci i czują się z powodu tego anonimowe .
[08.03.2014] 10:58 hm123
z ta ochrona prawna to kosinski sie nie wygłupiaj coś mądrzejszego napisz !!!!!! a może duża ....................... to napisała
oddaj pieniądze nie będę pisał - proste !!!!!!!!!!!!!!
[08.03.2014] 11:25 masima
Jakiś pajac o o nicku "OCHRONA PRAWNA" wypisuje przy ostatnim poście każdego wątku taką informację cyt.

"w związku z ochrona danych osobowych informuje że w dniu dzisiejszym rozpoczyna się
się wielka akcja przeciwko osobom którę bezpodstawnie publikują dane innych osób w
sieci i czują się z powodu tego anonimowe . "

Apeluję do osób pewnych swej szkody by nie obawiali się publikować informacji mogących ujawnić tożsamość oszustów. Przestrzegam tych, którzy wykorzystują stronę do załatwiania spraw w sposób nieuczciwy na zasadzie pomówień. Wszyscy prawdziwie oszukani niech podają wszystko co udał im się ustalić. Jest to jedyna strona stanowiąca nić porozumienia i informacji gdzie wszyscy poszkodowani konsolidują i weryfikują swoje działania. To właśnie z tego powodu wszyscy oszuści obawiają się tej strony i robią wszystko by zastraszyć i wzbudzić wątpliwości. Wszystkim poszkodowanym życzę satysfakcjonującego finału a oszustom ... wiadomo - odpowiedzialności karnej.
[09.03.2014] 17:27 tomektomek
dokładnie ci co są pewni tego niech działają ja z Panem Henrykiem o niku hm123 widzieliśmy się osobiście i uwierzcie wszyscy oszukani przez ta parę działajcie i się nie poddawajcie Polskie prawo naprawdę wcześniej czy później ich dopadnie tylko trzeba walczyć.Pan Henryk jest w stanie nawet wziąć na siebie pomoc prawna jak nie macie finansowania i wskazać drogę działania nie pozwólmy na to by ktoś jeździł za nasze pieniądze Rand Roverem nowym a my nie mamy na "poloneza". WALCZCIE NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!!!!!!!
Odpowiedz na ten temat
1 2 3 4ostatnia

Portal oparty jest na zasadach swobody wypowiedzi i ochrony praw konsumentów, które to wartości stanowią podstawę europejskiego porządku prawnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego; nie jest zaś zamiarem pomysłodawców Portalu naruszanie dobrego imienia i innych praw osób trzecich.